O firmie Creati-Pro

CREATI-PRO to firma ambitnego i kreatywnego projektanta.  Jej pomysłodawcą i założycielem jest mgr inż. Michał Ludwiczak, projektant  posiadający uprawnienia budowlane w zakresie ograniczonym w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz bez ograniczeń dla obiektów gospodarki wodnej i melioracji wodnych.

Oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych  z budownictwem wodnym i gospodarką wodno-ściekową. Nasze doświadczenie zdobyliśmy dzięki wieloletniej  współpracy z licznymi i doświadczonymi branżystami, geodetami oraz geologami. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego, począwszy od analizy potrzeb inwestora, obsługę formalno-prawną, etapu projektowania po nadzór nad realizacją inwestycji, aż do jej zakończenia.

Do każdego klienta i inwestycji podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasze priorytety to: profesjonalizm, kreatywność, terminowość, wysoka jakość dokumentacji oraz dobra współpraca z inwestorem.

Nieustannie dbamy o proces samokształcenia poprzez który zwiększamy nasze umiejętności oraz poszerzamy zdobytą wiedzę zawodową.

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda współpraca na najwyższym poziomie – skontaktuj się z nami.